-22%

Жіночий гаманець рептилія міні клатч портмоне (VS)
540 ₴
419 ₴
- В наявності
- Код: 1725(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий гаманець рептилія Baellery міні клатч портмоне

Характеристики
Матеріал: якісна екошкіра з тисненням в стилі рептилії; Товщина: 3 см; Ширина: 9,5 см. ;
"> 🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне 👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів 🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень 😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта 👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері 👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈 👉З турботою про кожного клієнта👈Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Дзвоніть нам по телефону або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку.
Чому купують саме у нас?



![]()
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 100 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Довжина | 115 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіночий гаманець рептилія Baellery мініклатч портмоне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 419 ₴









