
Акумулятор Li-Ion 21700 VAPCELL F60 6000мАг 10A(VS)
341 ₴
- В наявності
- Код: (VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор Li-Ion 21700 VAPCELL F60 6000мАг 10A(VS)
Характеристики:- Ємність: 6000 мАч
- Максимальний струм розряду: 12,5А
- Не розряджайте глибше 2,5 В.
- Плюсовий полюс: плоска вершина
- Хімія: Літій-іонний 1,6 мм
- Висота: 71 мм
- Вага: 74 г
- Акумулятор - 1 шт
- Тримач - 1 шт
- Лента контактного зварювання - 1 шт
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VapCell |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 70.15 мм |
| Довжина | 21.15 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 21.15 мм |
| Вага | 68 г |
| Тип | Акумулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 341 ₴



