Сумка баул 120літрів камуфляж військова(VS)
Сумка-баул пошито в тканині оксфорд камуфляж має з боку стропи для каримату та додатковий підсумок для лопаті . двома нейлоновими лямками, що дозволяє носити сумку на спині як рюкзак, так і в руках як звичайну сумку.
Додаткова ручка для перенесення розташована в торці баула, що робить його зручним для підтягування та перенесення у вертикальному положенні.
Цей баул буде корисним для рибалок, охотників, військових, туристів, любителів активного дозвілля. Розмір 90*40*40 Внутрішня сторона має підкладку. Призначена для зберігання та транспортування амуніції.
ID: 750513014Переглядів: 9
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 2 кг |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Оксфорд |
| За типом конструкції | М'який |
| Візерунки і принти | Камуфляж |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 см |
| Довжина | 90 см |
| Ширина | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм (л) | 120 |
| Стан | Нове |
| Колір | Камуфляж |
- Ціна: 1 320 ₴






