Дощовик тактичний пончо оливковий (VS)
Дощовик Панчо можна використовувати як палатку накриття. З боків має по три металеві кнопки. Також пришиті по углах шнурки для натягування. ка яка кріпиться на пояс або до системи моллі. Тканина Склад: 100% пе.Покриття — PU водонепроникне.
Щільність: 90 г/м2.
Розмір у чохлі 10 см/25см
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Вид виробу | Дощовик-пончо |
| Довжина | 200 см |
| Довжина рукава вироба | 75 см |
| Наявність капюшона | Так |
| Щільність | 120 мкм |
| Стать | Чоловіча |
| Розмір | Універсальний |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Плащівка |
| Колір | Оливковий |
| Ширина | 140 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 624 ₴



