-20%

Дитячий ляльковий будинок іграшковий замок, набір будиночок для ляльок 192 предмета(VS)
1 200 ₴
965 ₴
- В наявності
- Код: 7047(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий ляльковий будинок замок іграшковий, набір будиночок для ляльок 192 предметів
Характеристики:
Матеріал: пластик;
- h3>
-
Розмір у зібраному вигляді:40х30х30 см;
-
Розмір коробки: 30х22х6 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 650 г |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Лялькові будиночки/замки |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Дитячий ляльковий будинок замок іграшковий, набір будиночок для кукл 192 предмети |
Інформація для замовлення
- Ціна: 965 ₴





