-19%

Великий чоловічий рюкзак з тисненням рептилія крокодил чорний (VS)
3 700 ₴
2 999 ₴
- В наявності
- Код: 1768(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Великий чоловічий шкіряний рюкзак з тисненням рептилія крокодил чорний
Характеристики: >Матеріал: натуральна шкіра (волова шкіра);
Висота: 41 см;
:14px">Глибина: 12 см;Ширина: 30 см;
Якісна металева фурнітура;
Плечеві лямки регулюються по довжині;
Якщо у Вас залишилися питання щодо товару. Телефонуйте нам або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку. 🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне 👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів 🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень 😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта 👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері 👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈 👉З турботою про кожного клієнта👈Чому купують саме у нас?



![]()
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1000 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 18 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 32 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Великий чоловічий шкіряний міський рюкзак із тисненням рептилія крокодил чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 999 ₴






