-19%

Жіноча міні сумочка з хутряним брелоком чорний (VS)
1 200 ₴
975 ₴
- В наявності
- Код: 972+П(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча міні сумочка з хутряним брелком, маленька сумка для дівчат з кулькою брелочком стиль Зара
Характеристики:
ж, без стороннього запаху;Брілок в комплекті (на вибір чорний або білий);
Добре тримає форму навіть порожня;
Ширина на основі: 8,5 см;
Висота: 16 см;
Якісна металева фурнітура;
Плечовий ремінь на карабінах входить в комплект;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jacobs |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Універсальний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча міні сумочка з хутряним брелоком, маленька сумка для дівчат із кулькою брелочкою стиль Зара |
Інформація для замовлення
- Ціна: 975 ₴







