-18%

Чоловічий міський рюкзак сумка трансформер чорний (VS)
1 650 ₴
1 349 ₴
- В наявності
- Код: 1773(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий міський рюкзак сумка трансформер, сумка-рюкзак чоловіча чорний
Характеристики: умка-рюкзак;
Матеріал: якісна еко-шкіра;
Глибина: 13 см;
Ширина: 30 см;
Якасна металева фурнітура;
Плечеві лямки регулюються по довжині;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1000 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 41 см |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловічий міський рюкзак-сумка-трансформер, сумка-рюкзак чоловічий чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 349 ₴








