-20%

Набір фігурок Рослини проти Зомбі, капуста Горохостріл фігурки
1 250 ₴
999 ₴
- В наявності
- Код: 7076К(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір фігурок Рослини проти Зомбі, капуста Горохостріл фігурки Plants vs Zombies в коробці
er">Характеристики:Яскрава коробка - ідеальний варіант для подарунка дитині;
-
Вміст набору на фото;
-
-
Розмір коробки: 29х30х9 см
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 400 г |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Персонажі відеоігор |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 90 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 300 мм |
| Довжина упаковки | 290 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Набір фігурок рослинності проти Зомбі, капуста Горохострел фігурки Plants vs Zombies у коробці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴







