
Жіноча сумка через плече + міні сумочка клатч з брелоком Рожевий (VS)
1 150 ₴
- В наявності
- Код: 1599Р(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий набір! Жіноча сумка через плече + міні сумочка клатч з брелоком
ж, відмінно тримає форму;
Ціна вказана за комплект як на фото;
Є довга ручка на плече (1 шт на дві сумки); : 29 см - велика сумка, 22 см - маленька сумочка;
Ширина: 12 см - велика, 6 см - маленька; ul>
Якщо у Вас залишилися будь-які питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми зв'яжемося з Вами alert_theme_red"> Будь ласка, прочитайте уважно умови доставки та оплати та ознайомтесь з тарифами на доставку в розділі "Доставка та оплата"
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 130 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Якісна ПУ шкіра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴

