Большая городская сумка мужская женская дорожная, сумка для ручной клади
Довжина: 38 см;
Ширина: 14 см;
Висота: 28 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 28 см |
| Глибина | 14 см |
| Ширина | 18 см |
| Основні | |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Призначення | Унісекс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Ручна поклажа |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 г |
| Тип призначення | Велика міська сумка чоловіча жіноча дорожня, сумка для ручної поклажі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴


