
Жіноча міні сумочка клатч на плече Чорний(VS)
1 150 ₴
- В наявності
- Код: 1778Ч(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча міні сумочка клатч стиль Луї Вітон, right ck-image-text-right_type_lite ck-theme-green">
Характеристики:
Фурнітура: метал;
Плечовий ремінь на карабінах у комплекті;
Максимальна довжина >
Добре тримає форму навіть у порожньому стані;
- -text-left__title" style="text-align:center">Розміри:
Висота: 15 см;
Довжина: 23 см;
Глибина: 6 см
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча міні сумочка клатч-стиль Луї Вітон, маленька сумка на плече |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴








