Великий шкіряний чоловічий клатч на блискавці, портмоне натуральна шкіра
Характеристики:
Металева фурнітура;
Висота: 20 см;
Ширина: 11 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 250 г |
| Вид шкіри | Бичина |
| Довжина | 200 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 40 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Великий шкіряний чоловічий клатч на блискавці, портмоне натуральна шкіра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴






