ТЕН для рушникосушарки TERMA MOA 600W із прихованим монтажем, хром(VS)
ТЕН для рушникосушарок TERMA MOA - це електричний нагрівач для рушникосушарок (ТЕН), розроблений з увагою до кожної деталі. Електронагрівач (ТЕН) має мінімалістичну форму, функціональний, доступний у різних кольорах і завжди готовий до дії. Винятковий комфорт забезпечує функція сушіння, яка дозволяє автоматично регулювати температуру нагріву або повністю відключати вашу рушникосушку. Великі, розбірливі кнопки та індикація поточної температури роблять його більш інтуїтивно зрозумілим у використанні. Електронагрівач має двоступеневу систему захисту від перегріву та короткого замикання. Антифриз захищає електронагрівач від температур нижче 5-7°С. розташований у нагрівальному елементі
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terma |
| Стан | Новий |
| Колір | Хром |
| Діаметр підключення | 1/2" |
| Тип комплектуючого | ТЕН |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВхШхГ), см | 431x55x39 |
| Гарантія, міс. | 24 |
| Діаметр під'єднання | 1/2" |
| Максимальна робоча температура, °C | 60 |
| Модельна лінійка | MOA |
| Потужність, Вт | 600W |
| Приховане підключення | Да |
- Ціна: 4 290 ₴





