-50%

Дитячий білий столик хмарка з нішою та стільчик корона біла (VS)
6 500 ₴
3 250 ₴
- В наявності
- Код: 85295(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Новинка! Дитячий білий столик хмаринка з нішою та стільчик корона біла 85295
Особливості наших меблів:
- Цікавий дизайн
- Проста збірка
- Надійна та зручна у користуванні >
Виготовлено відповідно до гостя для дітей 2 групи зростання (115-130см)
⠀ Підходить для дітей віком від 1,5 до 7 років.
Ніша для зберігання приладдя
⠀
>
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Размеры | |
| Висота | 54 мм |
| Довжина | 68 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага столу | 10 кг |
| Тип столу за своїм призначенням | для творчості |
| Висота від підлоги | 54 мм |
| Глибина | 50 см |
| Глибина стільниці | 50 мм |
| Довжина стільниці | 68 мм |
| Кількість місць | 2 |
| Опори | дерево |
| Стать | Унісекс |
| Зрістова група | № 1 |
| Стільниця | МДФ фарбований |
| Стільчик | 1 шт |
| Тумба в комплекті | стаціонарна |
| Фасади | МДФ фарбований |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 250 ₴









