
Шкіряний жіночий рюкзак з чорним принтом(VS)
3 980 ₴
1 990 ₴
- В наявності
- Код: 42147(VS)
Шкіряний жіночий рюкзак з принтом 42147
- Виробник: TidinBag
- Тип: Рюкзак
- Розміри (см): 32 х 26 х 12
- > font-size:14px">Матеріал: натуральна шкіра
- Країна виробника: Туреччина.
(1) одне основне відділення;
Опис:
Стильний аксесуар для дівчат і жінок, необхідний для повсякденного життя, яке стає більш динамічної, активної та швидкісної. У такий практичний та функціональний рюкзак дозволить розмістити багато різноманітних, необхідних речей. Виготовлений з натуральної шкіри, в практичному чорному кольорі, який буде доречний в будь-якій колірній гамі гардеробу.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Размеры | |
| Довжина | 27 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 32 |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Да |
| Підкладка | Да |
| Стать | Жіночий |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Тип | Городской |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 26 см |
- Ціна: 1 990 ₴






