
Жіночий шкіряний рюкзак сумка трансформер чорний (VS)
3 980 ₴
1 990 ₴
- В наявності
- Код: 23941(VS)
Характеристики: Структура: Опис: Стильний аксесуар для дівчат і жінок, необхідний для повсякденного життя, яке стає більш динамічної, активної та швидкісної. У такий практичний та функціональний рюкзак дозволить розмістити багато різноманітних, необхідних речей. Виготовлений з натуральної шкіри, в практичному чорному кольорі, який буде доречний в будь-якій колірній гамі гардеробу. 🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне 👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів 🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень 😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта 👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері 👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈 👉З турботою про кожного клієнта👈



![]()
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Размеры | |
| Довжина | 27 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 31 |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Да |
| Підкладка | Да |
| Стать | Жіночий |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Тип | Городской |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 27 см |
- Ціна: 1 990 ₴








