Жіночий класичний шкіряний рюкзак жіноча сумка 85378
Характеристики:
- Виробник: TidinBag юкзак
- Розміри (см): 30 х 32 х 14
- > -size:14px">Матеріал: натуральна шкіра
- Країна виробника: Туреччина.
Структура:
- кишені всередині;
- (1) одна передня кишеня на магніті;
- (2) дві бічні зовнішні кишені;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Размеры | |
| Довжина | 27 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 32 |
| Глибина | 14 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Да |
| Підкладка | Да |
| Стать | Жіночий |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Тип | Городской |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 980 ₴










