-50%

Дитячий стіл білий та стільчик корона біло-рожевий. Столик з ящиком для олівців та розмальовок (VS)
6 500 ₴
3 250 ₴
- В наявності
- Код: 56787(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий столик білий та стільчик корона біло-рожевий. Столик з ящиком для олівців та розмальовок 56787
strong>
Стіл із скринькою:
- Розмір (ВхДхШ): 46х60х45 см
- Матеріал: Натуральне дерево та МДФ
- Глибина скриньки: 6 см
- Ширина скриньки: 34 см
- Довжина скриньки: 30 см
- Фарба: Еко-фарби. Не викликає алергії у діток
- Висувний механізм ящика
Стулчик розміри:
- Висота від підлоги - 26 см.
- Ширина
Особливості наших меблів:
- Цікавий дизайн
- Проста збірка
- Належна та зручна
Виготовлено відповідно до гостю для дітей 1 групи зростання (100-115см)
⠀ Підходить для дітей віком від 1,5 до 7 років.Висувна скринька для зберігання приладдя
⠀Чому купують саме у нас?🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері

👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Размеры | |
|---|---|
| Висота | 460 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага столу | 10 кг |
| Тип столу за своїм призначенням | для творчості |
| Висота від підлоги | 460 мм |
| Глибина | 450 см |
| Глибина стільниці | 450 мм |
| Довжина стільниці | 600 мм |
| Кількість висувних шухляд | 1 шт |
| Кількість місць | 2 |
| Опори | дерево |
| Стать | Унісекс |
| Зрістова група | № 1 |
| Стільниця | МДФ фарбований |
| Стільчик | 1 шт |
| Тумба в комплекті | мобільна |
| Фасади | МДФ фарбований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 250 ₴









