
Апарат для солодкої вати 500 Вт машинка для цукрової вати для дому(VS)
2 709 ₴
- Готово до відправки
- Код: SK520M(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Апарат для солодкої вати 500 Вт машинка для цукрової вати для дому(VS)
Машинка для приготування солодкої вати Sokany стане чудовим доповненням до вашої кухні, даруючи радість і дорослим, і дітям. З потужністю 500 Вт цей апарат швидко перетворює звичайний цукор на ніжну та легку солодку вату, забезпечуючи веселий та смачний спосіб насолодитися солодощами будинку. Механічний тип управління робить використання пристрою інтуїтивно зрозумілим та легким. Характеристики: Потужність: 500 Вт Напруга: 220 В Частота: 50 Гц Діаметр: 30 см Переваги: Присоски для надійної фіксації на поверхні забезпечують стабільність і безпеку під час використання Розбірна конструкція для зручного очищення розбирайте його на частини після використання та очищайте відповідно до інструкцій. Тефлонове покриття полегшує очищення від залишків цукру. Машинка для приготування солодкої вати Sokany – це відмінний вибір для створення домашніх свят та солодких моментів.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Вид | Апарат цукрової вати |
| Вид витратного матеріалу | Цукрова вата |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Побутове |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.6 кг г |
| Час нагрівання до потрібної температури | 120 сек |
| Гарантія | 6 міс |
| Діаметр уловлювача | 300 мм |
| Колір | М'ятний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 709 ₴




