
Банки для сипучих продуктів набір з 8 шт скляні ємності для зберігання з кришкою та ложкою (VS)
2 509 ₴
- Готово до відправки
- Код: HP531FS1034Y(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Банки для сипучих продуктів набір з 8 шт скляні ємності для зберігання з кришкою та ложкою (VS)
Банки для сипучих продуктів у наборі з 8 штук — скляні ємності для зручного зберігання з ложками, що представлені на двоярусній металевій підставці. Кожен ярус підставки вміщує по 3 банки, забезпечуючи компактне та акуратне розміщення. Герметична кришка збереже свіжість продуктів і запобігає попаданню вологи та комах. Ложка в комплекті дозволяє зручно набирати необхідну кількість продукту. Металева підставка забезпечує зручне зберігання банок на столі чи полиці. Банки можна мити в посудомийній машині для легкого чищення. Переваги: Прозорі стінки дозволяють легко бачити вміст Герметична кришка зберігає свіжість продуктів Ложка в комплекті для зручного набору Підходить для миття посудомийної машини Стильний дизайн прикрасить вашу кухнюЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TS Kitchen |
| Кількість предметів в наборі | 8 |
| Матеріал | Скло |
| Застосування | Для сипучих продуктів |
| Тип | Набір банок |
| Колір | Сріблястий |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 14 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина: | 7.5 см см |
| Підставка | 37*10*32 см |
| Ширина | 7.5 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 509 ₴



