Міксер Sokany SC623E професійний 2000 Вт чаша на 10 л (VS)
Завдяки планетарному міксеру Sokany приготування смачних страв стає напрочуд простим. Цей міксер легко справляється із найскладнішими завданнями, забезпечуючи високу продуктивність. Міцна та зручна чаша з двома ручками робить використання приладу зручним та забезпечує відмінні результати. Основні характеристики планетарного міксера: Розмір: 40×22×36 см Потужність: 2000 Вт 6 режимів швидкості Об'єм чаші: 10 літрів Матеріал чаші: нержавіюча сталь Матеріал насадок: алюміній Функції: захист від перегріву, планетарне обертання від забезпечує чистоту та безпеку при роботі. Ніжки із присосками: запобігають ковзанню міксера, забезпечуючи стабільність під час роботи. Міцна чаша з двома ручками: забезпечує зручність у використанні та відмінні результати. Планетарний міксер Sokany – ідеальний вибір для тих, хто цінує якість, функціональність та легкість у використанні.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Імпульсний режим | Так |
| Кількість насадок | 3 |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Тип міксера | Стаціонарний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вінчики для збивання | Так |
| Насадки для замісу тіста | Так |
| Параметри чаші стаціонарного міксера | |
| Захисна кришка на чашу | Так |
| Матеріал чаші | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 36 см |
| Гарантія | 6 міс |
| Довжина мережевого шнура | 1.05 м |
| Об'єм чаші | 10 л л |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Ширина | 22 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 757 ₴







