Сковорода для оладок, яєць, панкейків порційна на 4 секції антипригарна (VS)
Сковорода для оладок, млинців та оладок виготовлена з алюмінію з антипригарним покриттям. Сковорода поділена на чотири кола, а дно виконане у формі тварини. Антипригарне покриття запобігає пригоранню. Унікальний дизайн дна забезпечує відмінну теплопровідність та рівномірний розподіл температури по всій поверхні сковороди. Основні характеристики сковороди Розмір сковороди 19,5 x 19,5 x 2,5 см Висота сковороди 2,4 см Об'єм одного рівня 120 мл Товщина стінок 3 мм; Матеріал ручки - бакеліт; Антипригарне покриття. Переваги млинцевої сковороди. Підходить для газових та електричних плит; Не вступає в реакцію з їжею; Одночасно можна готувати 4 млинці, оладки та яйця. Запобіжні заходи при використанні. Рекомендується готувати на слабкому або середньому вогні. Використовуйте силіконові або дерев'яні столові прилади, щоб захистити поверхню від подряпин. Не використовуйте металеві ложки або лопатки. Щоб уникнути пошкоджень, мийте сковороду тільки після повного охолодження. Не використовуйте жорсткі губки, щітки, абразивні пасти та порошки, а також інші агресивні засоби для чищення. Підтримуйте гарний настрій собі та своїм близьким під час подачі страв. Сковороди для оладок можуть бути доставлені по всій Україні.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Breakfast |
| Антипригарне покриття | Є |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Кількість ручок | 1 |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Стан | Новий |
| Знімна ручка | Ні |
| Тип посуду | Сковорода порційна |
| Форма | Квадратна |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.66 кг г |
| Висота стінок | 2.4 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина посуду | 19.5 см |
| Кількість у наборі | 1 шт |
| Товщина стінки | 3 мм |
| Ширина посуду | 19.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 779 ₴






