Електротурка Sokany SK-04008 250 мл чорна із золотом(VS)
Електрична кавоварка Socany – це зручний та ефективний пристрій для приготування смачних напоїв. Завдяки функції автоматичного відключення вона забезпечує безпеку та економію електроенергії. Ергономічна ручка та компактні розміри спрощують використання та зберігання. Знімний резервуар для води легко миється у посудомийній машині. Характеристики: Висота: 24 см Діаметр: 13 см Потужність: 600 Вт Тип використовуваної кави: мелена Переваги: Потужність 600 Вт і електрична система екстракції забезпечують швидке приготування свіжої чашки кави Елегантний компактний дизайн надає нам Догляд: Легке миття знімного резервуара для води З кавоваркою Socany ви зможете створити атмосферу справжньої кав'ярні у себе вдома і насолоджуватися приготуванням ароматної кави.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.84 кг г |
| Висота | 24 см |
| Гарантія | 3 міс |
| Довжина мережевого шнура | 0.55 м |
| Індикатор роботи | Да |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм | 0.25 л |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Тип кави, що використовується | Мелений |
| Тип кавоварки | Електротурка |
| Тип керування | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 143 ₴










