
Міксер ручний з 2 насадками Sokany SK-6632 300 Вт чорний (VS)
1 299 ₴
- Готово до відправки
- Код: SK-6632(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міксер ручний з 2 насадками Sokany SK-6632 300 Вт чорний (VS)
Ручний міксер Socany – це потужний та функціональний кухонний прилад, який дозволяє легко змішувати та збивати різні інгредієнти завдяки п'яти швидкостям та можливості вибору оптимального режиму для приготування їжі. Це допоможе вам досягти бажаної консистенції та готовності страви відповідно до вашого рецепту. Характеристики: Розмір міксера: 13 x 8 x 21 см Потужність: 300 Вт Насадки: 2 насадки для збивання, 2 насадки для замішування тіста Переваги: Мотор потужністю 300 Вт забезпечує ефективне змішування і швидке збивання інгредієнтів для насадок готувати хліб, пироги та іншу випічку Компактний і легкий дизайн полегшує переміщення по кухні Легкість у догляді завдяки насадкам, що знімаються і миються Догляд: Легка мийка знімних насадок Ручний міксер Socany стане незамінним помічником на вашій кухні, забезпечуючи швидке і зручне.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Тип міксера | Ручний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вінчики для збивання | Так |
| Матеріал насадки-блендера | метал |
| Насадки для замісу тіста | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.1 кг г |
| Висота | 21 см |
| Гарантія | 6 міс |
| Довжина мережевого шнура | 0.9 м |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Ширина | 8 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴









