
Ліщина Sokany SK-809 на 12 горішків з антипригарним покриттям 750 Вт(VS)
1 159 ₴
- Готово до відправки
- Код: SK-809(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ліщина Sokany SK-809 на 12 горішків з антипригарним покриттям 750 Вт(VS)
Ліщина з антипригарним покриттям є зручним і багатофункціональним пристроєм для приготування смачних горішків прямо у вас вдома. З потужністю 800 Вт та можливістю готування до 6 горішків одночасно, цей електричний пристрій забезпечує швидке та рівномірне двостороннє нагрівання для ідеальних результатів. Основні характеристики ліщини Sokany Потужність 750 Вт. Ефективне та економічне використання енергії для швидкого приготування. Двостороннє нагрівання. Забезпечує рівномірне прогрівання зверху та знизу для ідеальної текстури та кольору. Антипригарне покриття. Легко витягувати горішки та спрощує процес очищення. Простота використання. Інтуїтивне керування та індикатори готовності для комфортного приготування. Створюйте ароматні, хрусткі горіхи за допомогою горішниці Sokany, і даруйте собі та своїм близьким справжнє задоволення від домашньої випічки.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Варіант установки | Настільний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор нагріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.5 кг г |
| Висота | 70 мм |
| Гарантія | 3 міс |
| Споживана потужність | 750 Вт Вт |
| Ширина | 220 мм см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 159 ₴








