
Миючий пилосос Sokany вертикальний з контейнером на 1.5 л (VS)
22 899 ₴
- Готово до відправки
- Код: SK-13023(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Миючий пилосос Sokany вертикальний з контейнером на 1.5 л (VS)
Пилосос Sokany – ефективний пристрій, який дозволяє заощадити час на збиранні. Він здатний видаляти бруд з різних типів покриттів для підлоги, м'яких меблів, матраців, подушок та інших текстильних виробів. Характеристики: Висота: 1,13 м Ширина: 34 см Потужність: 3600 Вт Швидкість обертання мотора: 6200 об/хв Довжина шнура: 6 м Рівень шуму: 79 дБ Вага: 12,6 кг Сила всмоктування і легко очищати матеріали, що не люблять високу вологість. Щітка з двома роликами ефективно видаляє вологий і сухий бруд, включаючи дрібний пил, волосся та плями. У комплекті ручна щітка зі шлангом довжиною 2,5 м для ретельного очищення сходів, оббивки та салонів автомобілів. Догляд: Регулярно очищайте фільтри та щітки Перевіряйте шнур та шланг на наявність пошкоджень Зберігайте пилосос у сухому місці після використання Пилосос Sokany – ідеальний вибір для якісного та швидкого прибирання різних поверхонь.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха , Волога |
| Колір корпусу | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12,6 кг г |
| Висота | 113 см |
| Гарантія | 6 міс |
| Об'єм пилозбірника | 1.5 л л |
| Споживана потужність | 3600 Вт |
| Ширина | 34 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 899 ₴









