
Ручний пилосос Sokany для видалення пилового кліща 1600 Вт(VS)
3 849 ₴
- Готово до відправки
- Код: SK-13032(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ручний пилосос Sokany для видалення пилового кліща 1600 Вт(VS)
Пилосос Sokany Handy Hoover виведе чистоту у будинку на новий рівень. Основне призначення цього приладу – видалення алергенів та пилових кліщів. Для досягнення цієї мети пилосос оснащений функцією ультрафіолетового очищення повітря, яка знищує до 99% бактерій, потужністю 1600 Вт для ефективного очищення м'яких меблів, матраців, подушок, м'яких іграшок та килимів, а також багаторівневим фільтром, що забезпечує максимальну чистоту виходу. Характеристики: Розміри пилососа: 24 x 23 x 15 см Вихідна потужність: 1600 Вт Місткість контейнера для пилу: 300 мл Довжина мережевого шнура: 4 м Вага: 1,9 кг Переваги: ка, ергономічна ручка та кнопкове керування для зручності використання Компактний розмір та зручна конструкція для легкого зберігання Догляд: Регулярно очищайте контейнер для пилу Перевіряйте фільтри та при необхідності очищайте або заміняйте їх Зберігайте в сухому місці після використанняЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Тип | Ручний (автомобільний) |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.95 кг г |
| Висота | 15 см |
| Гарантія | 6 міс |
| Об'єм пилозбірника | 0.3 л л |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Ширина | 23 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 849 ₴









