
Пилосос SOKANY SK-13006 професійний з мішком 21 л (VS)
8 239 ₴
- Готово до відправки
- Код: SK-13006(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пилосос SOKANY SK-13006 професійний з мішком 21 л (VS)
Потужний пилосос для будинку Sokany з потужністю 3600 Вт надає професійне рішення для сухого збирання. З трьома насадками та мішком він готовий ефективно впоратися з різними завданнями прибирання. Пилосос оснащений мішком для сміття на 21 літр та має стійку конструкцію, що суттєво спрощує клінінг. Основні характеристики пилососу об'єм пилозбірника 21 літр; потужність 3600 Вт; напруга 220-240; принцип дії – циклонна; 3 насадки; довжина гофрованого шланга – 1.5 м; довжина шнура 4.5 м. Завдяки вбудованому HEPA-фільтру, пилосос очищає повітря, що всмоктується, від дрібних частинок пилу, забезпечуючи вам свіжий і здоровий мікроклімат у вашому будинку. Пристрій має високу потужність і кілька насадок, завдяки чому можна без проблем позбутися пилу, почистити меблі та інші м'які поверхні у приміщенні. При цьому, конструкція щіток пилососа позбавляє необхідності очищати їх від волосся та інших забруднень під час прибирання, а зручна конструкція обладнання дозволяє навести порядок буквально за лічені хвилини.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Кількість щіток в комплекті | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Фільтр тонкої очистки | Так |
| Колір корпусу | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.6 кг г |
| Висота | 530 мм |
| Гарантія | 6 міс |
| Об'єм пилозбірника | 21 л л |
| Споживана потужність | 3600 Вт Вт |
| Ширина | 300 мм см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 239 ₴









