
Скляна ваза, декоративна фігурка 24,5 см, прозора(VS)
869 ₴
- Готово до відправки
- Код: HP-1701(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Скляна ваза, декоративна фігурка 24,5 см, прозора(VS)
Скляна ваза для квітів - це вишуканий елемент декору, який привносить унікальність у дизайн вашого приміщення. Ця декоративна скляна ваза призначена для оздоблення інтер'єру. Вона ідеально підходить для демонстрації безлічі квіткових композицій та стане центральним елементом декору вашого столу чи кімнати. Характеристики вази для квітів Матеріал: скло Розміри: 16 х 16 х 24,5 см Форма: фігурна. Відповідні квіти: троянди, орхідеї, тюльпани, сухоцвіти та інші квіти. Основні переваги вази. Підходить для широкого спектру видів квітів та сухоцвітів. Ваза виготовлена з високоякісного скла, що гарантує міцність та довговічність. Універсальність дизайну дозволяє вазі вписатися в будь-яку обстановку, будь то сучасна вітальня або класичний офіс.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Матеріал | Скло |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Стан | Новий |
| Форма вази | Фігурна |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота вази | 24.5 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр горловини | 7 см |
| Ширина вази | 16 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 869 ₴


