
Керамічна, глибока квадратна тарілка для дітей, 350 мл.(VS)
319 ₴
- Готово до відправки
- Код: HP-15-16(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Керамічна, глибока квадратна тарілка для дітей, 350 мл.(VS)
Дитяча тарілка - ідеальний вибір для маленьких гурманів! Вона виготовлена з високоякісної кераміки і вміщує 350 мл, що дозволяє подавати різні страви: від каш і супів до легких перекусів. Яскравий блакитний колір у поєднанні із чарівною ілюстрацією свинки Пеппи приверне увагу дитини та подарує радість під час їжі. Розміри тарілки (17×17×4 см) забезпечують зручність для малюків, які освоюють самостійне харчування. Керамічний матеріал робить виріб міцним та простим у догляді – тарілку легко мити, і вона підходить для використання у мікрохвильовій печі. Продуманий дизайн враховує потреби дітей, забезпечуючи комфорт та практичність у повсякденному використанні. Характеристики тарілки Об'єм: 350 мл Матеріал: кераміка Колір: блакитний Розміри: 17 см x 17 см x 4 сЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Декоративне оформлення | Розпис |
| Матеріал | Кераміка |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 4 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина: | 17 см см |
| Кількість у наборі | 1 шт |
| Об'єм | 350 мл |
| Тематика декору, малюнка | Казки, кіно, мультфільми |
| Тип тарілки | Глибока |
| Форма | Квадратна |
| Зберігання в морозильній камері | Немає |
| Ширина | 17 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 319 ₴






