
Набір із 6 чашок Peppa Pig, 150 мл, синій.(VS)
559 ₴
- Готово до відправки
- Код: HP-15-17-1(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір із 6 чашок Peppa Pig, 150 мл, синій.(VS)
Набір керамічних чашок Peppa Pig із 6 предметів ідеально підходить для тих, хто шукає практичний та стильний набір для кухні чи подарунок. Основні характеристики Об'єм чашки 150 мл. Розмір чашки 8 x 6,5 x 6 см. Діаметр чашки 6 см. Основні переваги чашок Практичні: ідеально підходять для чаю, кави та какао. Зручно: чашки можна мити в посудомийній машині. Гігієнічно: кераміка не вбирає запахів. Довговічність: керамічні чашки стійкі до подряпин та деформації. Чашки мають компактну форму. Ідеально підходять для чаювання в родинному колі та друзів.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Декоративне оформлення | Розпис |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Матеріал | Кераміка |
| Призначення | Універсальне |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Казки, кіно, мультфільми |
| Тип ємності | Кружка |
| Колір | Блакитний |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 6 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр | 6 см мм |
| Кількість у наборі | 6 шт |
| Об'єм | 150 мл |
| Ширина | 6.5 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 559 ₴





