Фруктівниця керамічна 3-ярусна чорна із золотом (VS)
Фуршетна підставка є триярусною підставкою для закусок, фруктів і цукерок. Кожен ярус виконаний з високоякісної кераміки та спирається на міцну металеву конструкцію. Основні характеристики підставки Розміри 30 x 30 x 41 см. Діаметри 30 см, 23 см та 19 см. Кожен ярус можна використовувати для подачі фруктів, цукерок та інших закусок, ідеально підходить для свят та вечірок. Елегантний дизайн стане привабливим доповненням до столу. Ця підставка для фруктів - не тільки практичний предмет для сервірування, а й елемент декору, що привертає увагу та створює затишну атмосферу на будь-якому заході чи вечері. 3-ярусна підставка для закусок доступна для доставки по всій Україні.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Кераміка |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Тип посуду | Фруктовниця |
| Форма | Кругла |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 410 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр | 300 мм мм |
| Довжина: | 300 мм см |
| Ширина | 300 мм см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 529 ₴









