Миска керамічна з пластиковою кришкою, 900 мл, для супу та локшини (VS)
Керамічна миска для локшини з міньйонами - це не просто яскравий аксесуар для кухні, а й чудовий подарунок для шанувальників мультфільму "Гидкий Я". Вона виготовлена з високоякісної кераміки та оснащена кришкою з клапаном, яка допомагає зберігати тепло та захищає продукти. Така конструкція робить миску зручною для зберігання їжі та використання як ланч боксу в дорозі або на відпочинку. Завдяки зручній ручці миску легко тримати, а можливість використовувати її в мікрохвильовій печі та мити в посудомийній машині додає практичності. Цей посуд поєднує функціональність та оригінальний дизайн, привносячи яскраві емоції у повсякденне життя. Характеристики миски Матеріал Кераміка Об'єм 900 мл Висота 8 см Діаметр 12,5 см. Можна мити в посудомийній машині.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Форма | Кругла |
| Колір | Жовтий |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота з кришкою | 8 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Декоративне оформлення | Розпис |
| Діаметр | 12.5 см мм |
| Довжина: | 17.5 см см |
| Матеріал | Кераміка |
| Об'єм | 0.9 л |
| Тематика декору, малюнка | Казки, кіно, мультфільми |
| Ширина | 14 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 511,65 ₴







