Кружка 550 мл подарункова міньйон чашка Жовтий(VS)
Весела та мила керамічна чашка з міньйонами відмінно підійде не тільки для домашнього використання, а й як оригінальний презент до свята. Такий оригінальний подарунок може стати чудовим доповненням колекції шанувальника мультфільму "Гидкий я" та стильним елементом кухні. Чашка виконана з якісної кераміки, має досить товсті стінки та зручну ручку, що виключає можливість обпектися. Поверхня посуду покрита глазур'ю, яка не збирає забруднення та полегшує миття. Основні характеристики Об'єм 550 мл Діаметр 7,5 см Розмір 13 х 9 х 11 см Основні переваги кружки Збереження тепла: кераміка чудово зберігає тепло напою, тому ви зможете довше насолоджуватися чаєм або кавою. Екологічність: кераміка – натуральний, безпечний матеріал, що не виділяє токсичних речовин. Універсальність: керамічні чашки підходять як для гарячих, так холодних напоїв. Практичність: керамічні чашки легко миються та не вбирають запахи. Довговічність: при правильному догляді керамічні чашки прослужать довгі роки.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Декоративне оформлення | Розпис |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Матеріал | Кераміка |
| Призначення | Універсальне |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Казки, кіно, мультфільми |
| Тип ємності | Кружка |
| Колір | Жовтий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 11 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр | 7.5 см мм |
| Кількість у наборі | 1 шт |
| Об'єм | 550 мл |
| Ширина | 9 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴




