Настінний вентилятор Sokany 3-ступінчасте регулювання Ø 44 см(VS)
Настінний вентилятор має три налаштування швидкості, що дозволяє вибрати оптимальний потік повітря відповідно до ваших потреб та переваг.П'ять лопатей забезпечують більш ефективну циркуляцію повітря та максимальний повітряний потік для створення комфортної обстановки в приміщенні. Основні характеристики вентилятора Висота - 60 см Кількість лопатей - 5 Діаметр лопатей - 44 см Три швидкості Потужність - 40 Вт Довжина кабелю - 1.55 м Виготовлений з високоякісних матеріалів, що гарантує довговічність та надійність. Настінні вентилятори Sokany - компактні, потужні та стильні. Настінні вентилятори можуть бути доставлені по всій Україні.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Варіант установки | Настінний |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Регулювання швидкості | Так |
| Стан | Новий |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Регулювання висоти | Ні |
| Функція нахилу | Так |
| Функція повороту | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 60 см |
| Гарантія | 6 міс |
| Діаметр лопатей | 44 см |
| Споживана потужність | 40 Вт Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 25 м.кв кв.м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 008,15 ₴










