Кухонні ваги Sokany SK-19023ML електронні до 5 кг (VS)
Кухонні ваги Sokany – це незамінний помічник на кухні, який гарантує точність та простоту використання при зважуванні інгредієнтів. Зручні та стильні ці кухонні ваги стануть незамінною частиною вашої кулінарної рутини. Особливості кухонної ваги Sokany Розмір 18 x 18 x 1 см Максимально допустима вага 5 кг Сучасний дизайн Функція тарування Автоматичне відключення. Індикатор навантаження. Високоточний датчик та система автоматичного відключення дозволяють легко зважувати продукти вагою від 1 г до 5 кг. Компактний дизайн та один акумулятор дозволяють використовувати прилад у будь-якому місці на кухні. Легко чистити та зберігати, ідеально підходить для домогосподарок, які цінують якість та комфорт приготування їжі.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Вид кухонних ваг | електронні |
| Компенсація тари | Так |
| Конструкція тари | платформа |
| Знімна тара | Ні |
| Тип елементів живлення | CR2032 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Одиниці виміру | Грам |
| Індикація перевантаження | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик, Скло |
| Функція автовідключення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.42 кг г |
| Висота | 1 см |
| Гарантія | 3 міс |
| Максимальна вага | 5 кг |
| Точність вимірювання | 1 г |
| Ширина | 18 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 471,15 ₴





