
Набір із 3 алюмінієвих сковорідок з товстим дном MGC рожева(VS)
4 119 ₴
- Готово до відправки
- Код: HP-4-410P(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір із 3 алюмінієвих сковорідок з товстим дном MGC рожева(VS)
Набір сковорідок із товстим дном забезпечує рівномірну передачу тепла та ефективне приготування їжі. Покриття сковороди рівномірно передає тепло, що дозволяє швидко та рівномірно обсмажувати продукти без ризику підгоряння. Зручні ручки, що не нагріваються, захистять ваші руки від опіків. Унікальна конструкція дна забезпечує відмінну теплопровідність та рівномірний розподіл температури по всій поверхні. Ключові особливості набору сковорідок MGC Мала сковорода Діаметр 20 см; Об'єм 1,2 л. Середня сковорода Діаметр 24 см; Об'єм 2 літри. Велика сковорода: Діаметр 28 см; Об'єм 3 літри. Переваги сковороди MGC Підходить для газових, електричних та індукційних плит; Безпечне антипригарне покриття, яке не містить шкідливих сполук; Керамічне покриття запобігає прилипанню їжі та забезпечує рівномірну передачу тепла; Ергономічні ручки, що не нагріваються під час приготування їжі. Інструкція із застосування. Перед першим використанням вимийте сковороду у теплій воді з м'яким миючим засобом та губкою та витріть насухо. Після повного висихання протріть антипригарне покриття невеликою кількістю олії. Щоб захистити поверхню від подряпин, використовуйте силіконові або дерев'яні столові прилади. Категорично не рекомендується використовувати металеві ложки чи лопатки. Щоб уникнути пошкоджень, мийте сковороди тільки після повного охолодження. Не використовуйте жорсткі губки, щітки, абразивні пасти, порошки, що чистять, і агресивні речовини. Набір сковорідок з 3 предметів поєднує високу функціональність і стильний дизайн. Алюмінієві сковороди – це надійний помічник у приготуванні смачної та здорової їжі для всієї родини.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MGC |
| Антипригарне покриття | Є |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Кількість ручок | 1 |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Стан | Новий |
| Знімна ручка | Ні |
| Тип посуду | Набір сковорідок |
| Форма | Кругла |
| Кількість в наборі | 3 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Багатошарове дно | Так |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній діаметр посуду | 20/24/28 см |
| Вага | 2.5 кг г |
| Гарантія | 14 днів |
| Кількість у наборі | 3 шт |
| Товщина дна | 5 мм |
| Товщина стінки | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 119 ₴






