
Алюмінієва сковорода 2,8 л із мармуровим антипригарним покриттям Ø 28 см товсте дно MGC чорний (VS)
1 679 ₴
- Готово до відправки
- Код: HP-4-420B(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Алюмінієва сковорода 2,8 л із мармуровим антипригарним покриттям Ø 28 см товсте дно MGC чорний (VS)
Кругла алюмінієва сковорода з антипригарним покриттям має товсте дно для ідеального розподілу тепла, вона стане незамінним помічником на кухні. Зручна ручка із антипригарним покриттям захистить руки від опіків. Унікальна конструкція дна забезпечує відмінну теплопровідність та рівномірний розподіл температури по всій поверхні. Основні характеристики сковороди Діаметр 28 см Об'єм 2,8 л Висота 5,5 см; Товщина дна 5,5 мм. Переваги сковороди Підходить для газових, електричних та індукційних плит; Безпечне антипригарне покриття, яке не містить шкідливих сполук; Мармурове покриття, що запобігає прилипання їжі та рівномірно передає тепло; Ергономічна ручка, що не нагрівається під час приготування їжі. Запобіжні заходи. Перед першим використанням вимийте сковороду у теплій воді з м'яким миючим засобом та губкою та витріть насухо. Після повного висихання протріть антипригарне покриття невеликою кількістю олії. Щоб захистити поверхню від подряпин, використовуйте силіконові або дерев'яні столові прилади. Категорично не рекомендується використовувати металеві ложки чи лопатки. Щоб уникнути пошкоджень, мийте сковороду після охолодження. Не використовуйте жорсткі губки, щітки, абразивні пасти, порошки, що чистять, і агресивні речовини. Ця сковорода поєднує високу функціональність і стильний дизайн.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MGC |
| Антипригарне покриття | Є |
| Верхній діаметр посуду | 28 (см) |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Кількість ручок | 1 |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Стан | Новий |
| Знімна ручка | Ні |
| Тип посуду | Сковорода універсальна (класична) |
| Форма | Кругла |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Багатошарове дно | Так |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.24 кг г |
| Гарантія | 14 днів |
| Кількість у наборі | 1 шт |
| Товщина дна | 5.5 мм |
| Товщина стінки | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 679 ₴




