Насолоджуйтесь улюбленими розвагами у чудовій якості 4K UHD на своєму Thomson UHD Smart TV 43 дюйми.
Android TV робить перегляд телевізора ще зручнішим: доступ до більш ніж 400 000 фільмів та телешоу з різних потокових сервісів, інтелектуальне голосове керування за допомогою Google Assistant, вбудований Chromecast для прямої потокової передачі фільмів, музики та відео із сумісних інтелектуальних пристроїв на телевізор.
Пориньте в кришталево чисте зображення 4K UHD і зафіксуйте кожну деталь із приголомшливою роздільною здатністю. Технологія HDR10 покращує кожну сцену завдяки багатому контрасту та збалансованій яскравості, забезпечуючи точну перенесення кольорів і реалістичну якість зображення.
Вбудований потрійний тюнер дозволяє приймати сигнал через супутникову, наземну або кабельну антену. Таким чином ви зможете приймати всі доступні канали без додаткового обладнання.
Ергономічний пульт дистанційного керування з плавним підсвічуванням дозволяє тримати все під контролем навіть при слабкому освітленні. Швидко отримайте доступ до улюбленої програми за допомогою кнопки ВИБРАНЕ. Вбудований Google Assistant дозволяє інтуїтивно керувати телевізором за допомогою голосових команд. Шукайте улюблені фільми, запитуйте рекомендації залежно від вашого настрою або керуйте сумісними інтелектуальними пристроями, і все це за допомогою вашого голосу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Thomson |
| Операційна система | Android TV |
| Тип телевізора | LED |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| Smart TV | зі Smart TV |
| VESA | 200 х 200 |
| Wi-Fi | є |
| Аудіо | немає даних |
| Вага без підставки | 6.2 кг |
| Вага з підставкою | 6.3 кг |
| Версія Bluetooth | немає даних |
| Внутрішня пам'ять | немає даних |
| Час відгуку | немає даних |
| Відео | немає даних |
| Відстань між ніжками | немає даних |
| Голосове керування | є (пульт) |
| Діагональ екрана | 43" |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц |
| Комплект постачання | телевізор, пульт дистанційного керування, документація |
| Контрастність | немає даних |
| Модель пульту | - |
| Оперативна пам'ять | немає даних |
| Потужність звуку | 2 х 8 Вт |
| Процесор зображення | немає даних |
| Підтримка HDR | є |
| Підтримка NTFS | немає |
| Роздільна здатність екрана | 4K UHD (3840x2160) |
| Роз'єми | HDMI/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 957x556х85 мм |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ) | 957x592х172 мм |
| Технологія MEMC | немає |
| Технології звуку | Dolby Atmos |
| Кут огляду | немає даних |
| Фото | немає даних |
| Цифровий тюнер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Енергоспоживання | 90 Вт |
| Яскравість | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 181,15 ₴










