Оптимізовано для статичного тиску
При розробці нового P12 Silent особливу увагу приділили сфокусованому потоку повітря і, відповідно, високому статичному тиску. Вентилятор гарантує надзвичайно ефективне охолодження навіть за підвищеного опору повітря. Тому P12 Silent особливо добре підходить для використання на радіаторах.
Високоякісний підшипник
Завдяки розробленій у Німеччині комбінації сплаву та мастила, зменшується тертя у підшипнику та досягається більша ефективність. Як наслідок, зменшується виділення тепла, а також рівень шуму підшипників, а це означає, що ви можете насолоджуватися більшим терміном служби вашого вентилятора.
Практично безшумний двигун
При низькій швидкості вентилятора двигун є основним джерелом небажаного шуму. Розроблений у Німеччині двигун з удосконаленим підшипником зменшує тертя та шум і забезпечує майже безшумну роботу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| MTBF | - |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Додаткові дані | - |
| Колір крильчатки | чорний |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Максимальна швидкість обертів | 1050 об/хв |
| Наявність дисплея | немає |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 0.09 A |
| Повітряний потік | 24.1 CFM |
| Підсвітка | без підсвічування |
| Регулювання обертів | немає |
| Роз'єм живлення | 3-Pin |
| Роз'єм управління підсвічуванням | - |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Технології підсвічування | - |
| Тип підшипника | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Рівень шуму | 14.3 дБ |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 464,40 ₴





