-26%

Блок живлення DeepCool PL800D (R-PL800D-FC0B-EU-V2) 800W(YP)
6 177,60 ₴
4 576 ₴
- В наявності
- Код: R-PL800D-FC0B-EU-V2(YP)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
PL800D оновлює немодульні блоки живлення DeepCool за допомогою кабелю 12VHPWR і приводить їх у відповідність зі стандартом INTEL ATX3.0. Ці пристрої пройшли сертифікацію 80 PLUS Bronze, оснащені 120-мм вентилятором із гідропідшипником і забезпечуватимуть стабільну потужність протягом багатьох років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| +12V1 | 66.5А |
| +3.3V | 20А |
| +5V | 20А |
| +5Vsb | 3A |
| -12V | 0.3А |
| 4+4 pin CPU | 2 |
| 4-pin CPU | немає |
| 8-pin CPU | немає |
| Floppy | немає |
| Molex | немає |
| PCI-E 16pin (Gen 5) | 1 |
| PCI-E 6+2pin | 3 |
| PCI-E 6pin | немає |
| PCI-E 8pin | немає |
| PFC (Power Factor Correction) | активний |
| SATA | 8 |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Габарити | 150х140х86 мм |
| ККД | 90% |
| Модульне підключення | немає |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Охолодження | 1х120 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 Plus Bronze |
| Рівень шуму | немає даних |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 576 ₴








