Серія LP1600 пропонує універсальне та надійне рішення для електроживлення. Об’єднайте до 15 пристроїв потужністю від 2560 до 10240 Втч. Завдяки віддаленому моніторингу Wi-Fi залишайтеся на зв’язку та контролюйте ситуацію. Будь то зручний настінний монтаж, встановлення в штабель (до 5 пристроїв) для економії простору або встановлення в стійку для промислового керування електроживленням, ця серія забезпечує плавну адаптованість.
3-в-1: настінний, штабельований, стійковий (опціонально).
Велика потужність, висока вихідна потужність.
Найбезпечніший літій-залізо-фосфатний акумулятор із високою щільністю енергії.
Модульна конструкція: підтримує до 15 пристроїв паралельно.
Захист IP21 для використання всередині приміщень.
Підтримка зв’язку CAN та RS485 з основними інверторами.
Локальний моніторинг через РК-монітор.
Вбудований модуль Wi-Fi Smart BMS.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 177 мм |
| Ємність батареї | 100 А·г |
| Максимальний струм заряду | 100 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Матеріал корпуса | метал |
| Наявність дисплея | LCD |
| Номінальна напруга | 25.6 В |
| Номінальна робоча температура | 0-45°C |
| Робочий діапазон температур | от -10°C до +55°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | LiFePO4 |
| Тип клем | немає даних |
| Колір | чорний/білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 811,15 ₴




