-26%

Крісло для геймерів Anda Seat Kaiser 2 Size XL Black (AD12XL-07-B-PV-B01)(YP)
24 838,65 ₴
18 399 ₴
- В наявності
- Код: AD12XL-07-B-PV-B01(YP)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дизайн AD+
Крісло має Дизайн AD+, який створений на основі дослідження в галузі ергономіки. Максимально збільшує час здорового сидіння, зменшує втому та дискомфорт.
Висококласний матеріал
Шкіра AD+ із ПВХ використовується на висококласних кріслах AndaSeat. Стійка до подряпин та плям. Зберігає форму. Екологічно чистий, не містить шкідливих елементів.
Стабільні колеса
65 мм колеса з поліуретановим покриттям - залишаються нерухомими та забезпечують стабільність, необхідну під час гри, з почуттям міцності та гладкості. Колеса не затирають поверхню.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ANDA Seat |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Хрестовина | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудовані механізми | механізм Conventional Tilt, нахил спинки, газліфт |
| Каркас | Метал |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Оббивка | еко-шкіра |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Регулювання висоти сидіння | є |
| Регулювання підлокітників | є |
| Розміри сидіння | 58 х 49-56 х 54 см |
| Розміри спинки | 60.5 х 87 см |
| Тип | геймерське крісло |
| Кут нахилу спинки | 90°-160° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 399 ₴







