-26%

Відеокарта GF RTX 5080 16GB GDDR7 GamingPro OC Palit (NE75080S19T2-GB2031A)(YP)
119 742,30 ₴
88 698 ₴
- В наявності
- Код: NE75080S19T2-GB2031A(YP)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GamingPro: чиста продуктивність зі стилем
Серія Palit GamingPro поєднує в собі елегантний промисловий дизайн із надійною продуктивністю.
Акценти ARGB і вдосконалені рішення для охолодження, включаючи TurboFan 4.0, повітряний дефлектор і композитні теплові трубки, забезпечують оптимальну теплову ефективність. Такі функції, як подвійний BIOS, технологія 0 дБ і лита під тиском рама, підвищують гнучкість продуктивності та надійність плати. Завдяки підтримці Palit Maker користувачі можуть легко налаштувати кришку кулера за допомогою 3D-друку.
Поєднуючи функціональність і стиль, це ідеальний вибір для геймерів, творців і професіоналів зі штучним інтелектом.
Завдяки NVIDIA Blackwell графічні процесори GeForce RTX серії 50 надають гравцям і творцям кардинальні можливості ШІ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Palit |
| Тип відеопам'яті | GDDR |
| Користувальницькі характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 3 |
| HDMI | 1 |
| USB Type-C | відсутній |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Відновлена | Немає |
| Графічний чіп | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Довжина відеокарти | 331.9 мм |
| Додаткове живлення | 1х16-pin |
| Інтерфейс під'єднання | PCI-Express 5.0 |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Кількість займаних слотів | 3 |
| Кількість підтримуємих моніторів | 4 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Призначення | ігрова |
| Наявність підсвічування | з підсвічуванням |
| Наявність розгону (ОС) | з розгоном |
| Обсяг пам'яті | 16 ГБ |
| Підтримка AMD CrossFireX | немає |
| Підтримка Nvidia SLI | немає |
| Підтримувані 3D API (DirectX, OpenGL) | DirectX |
| Рекомендована потужність блоку живлення | 850 Вт |
| Серія AMD | - |
| Серія Nvidia | GeForce RTX 50 Series |
| Система охолодження | активна |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Форм-фактор | дискретна (стандартна) |
| Колір | Black |
| Частота пам'яті, МГц | 30000 |
| Частота ядра, МГц | Base Clock: 2295 MHz / Boost Clock: 2700 MHz |
| Шина пам'яті | 256 біт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 88 698 ₴








