-26%

Блок живлення 1stPlayer HA-750BA4 (NGDP-GLD-750-BK-EU) 750W(YP)
8 382,15 ₴
6 209 ₴
- В наявності
- Код: NGDP-GLD-750-BK-EU(YP)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливість:
Японські електролітичні конденсатори
Сертифікація 80 PLUS Gold
Вентилятор 0 об/хв
Підтримка ATX 3.1 та PCIe 5.1
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 1stPlayer |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| +12V1 | 62.5А |
| +12V2 | немає |
| +12V3 | Немає |
| +12V4 | немає |
| +3.3V | 20А |
| +5V | 20А |
| +5Vsb | 3A |
| -12V | 0.3А |
| 4+4 pin CPU | 2 |
| 4-pin CPU | немає |
| 8-pin CPU | немає |
| Floppy | немає |
| Molex | 1 |
| NLO (робота без навантаження) | немає |
| OCP (захист від перевантаження через струм) | є |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | є |
| OTP (захист від перегрівання) | є |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | є |
| PCI-E 16pin (Gen 5) | 1 |
| PCI-E 6+2pin | 2 |
| PCI-E 6pin | немає |
| PCI-E 8pin | немає |
| PFC (Power Factor Correction) | активний |
| SATA | 2 |
| SCP (захист від короткого замикання) | є |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | немає |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | є |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Габарити | 150х140х86 мм |
| ККД | 88.66% |
| Модульне підключення | є |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Охолодження | 1х120 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 Plus Gold |
| Рівень шуму | немає даних |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 209 ₴







