-26%

Смарт-годинник iMiki Holo Ultra Silver Magnetic Strap(YP)
4 966,65 ₴
3 679 ₴
- В наявності
- Код: ESW-HOLO Ultra-S(YP)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Функції
Моніторинг кроків, моніторинг калорій, SOS, монітор натискання, монітор емоцій, тренування дихання, калькулятор, жіноче здоров'я, регулювання яскравості, відхилення виклику, керування музикою, керування камерою, вхідний виклик, SMS-повідомлення, push-повідомлення програми, нагадування про сидяче положення, нагадування про низький заряд батареї, прогноз погоди, секундомір, дихальні вправи, ліхтарик, пошук телефону, ігри, кілька тем, режим «Не турбувати», запис вправ, таймер, скидання, інформація про прошивку
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | iMiki |
| Матеріал ремінця | Силікон |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| SIM-картка | відсутня |
| SMS | є |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth 5.3 |
| Акселерометр | є |
| Барометр | немає |
| Бездротове зарядження | немає |
| Будильник | є |
| Виклик голосового помічника | є |
| Виклики | є |
| Вміст кисню у крові | є |
| Водонепроникність | IP68 |
| Час автономної роботи | до 7 днів |
| Вбудована пам'ять | - |
| Вбудований мікрофон | є |
| Вібромотор | немає |
| Відтворення музики через Bluetooth | є |
| Голосові повідомлення | немає |
| Гіроскоп | немає даних |
| Діагональ екрана | 1.6" |
| Дизайн | класичний |
| Для дітей | Немає |
| Ємність акумулятора | 360 мАгод мА/год |
| Змінний ремінець | можливість заміни ремінця |
| Колір ремінця | Blue |
| Компас | є |
| Контроль денної активності | є |
| Крокомір | є |
| Лічильник биття серця | є |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Месенджери та соціальні мережі | є |
| Операційна система | немає даних |
| Пульсометр | є |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC) | немає |
| Роздільна здатність екрана | 480 х 480 |
| Розмір ремінця | 22 мм |
| Розміри корпусу | 46.8 х 46.8 х 12.4 мм |
| Серія годинників | iMiki HOLO Ultra |
| Спортивні | Да |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Супутникова навігація | Немає |
| Стекло | - |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Лічильник калорій | є |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тонометр | немає |
| Трекінг сну | є |
| Управління музичним плеєром | є |
| Форма дисплея | кругла |
| Колір корпусу | Silver |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 679 ₴








