-26%

Кронштейн ATG W2455RB (VESA300х200) (YP)
3 258,90 ₴
2 414 ₴
- В наявності
- Код: W2455RB(YP)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перевага кронштейна W2455FB:
Повний цикл виробництва в Україні
Виготовлений з якісного металу
Покриття - порошкова полімерна фарба
Міцна та надійна конструкція
Блокування від зняття системою бистроз’єму
Комплектується монтажним набором та інструкцією
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATG |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип кронштейна | виносний, поворотно-похилий |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Кількість ступенів свободи | 1 |
| Максимальний стандарт VESA | 300х200 мм |
| Відстань від стіни | 74 - 700 мм |
| Рекомендована діагональ | 24" - 55" |
| Стандарти VESA | 75х75 мм, 100х100 мм, 100х200 мм, 200х100 мм, 200х200 мм, 300х200 мм |
| Тип кріплення | настінне |
| Кут нахилу | +5/-10° |
| Кут повороту | 180° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 414 ₴







