Стандартна плоска витяжка серії UX (380) B для невеликих кухонь. Буває в двох варіантах – шириною 50 та 60 см. Завдяки конструктивній особливості мотору, при потужності двигуна 80 Вт, витяжка надійно працює з продуктивністю 380 м3/год. Має три швидкості та два режими роботи на вибір — відведення повітря або рециркуляція. LED-освітлення забезпечує комфортне приготування страв навіть у темний час доби. Ергономічне механічне керування дозволяє легко змінювати швидкості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PYRAMIDA |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовимкнення | відсутнє |
| Тип | пласка |
| Вугільний фільтр | є (до комплекту поставки не входить) |
| Діаметр вихідної отвори | 120 мм |
| Дисплей | без дисплея |
| Жировий фільтр | алюмінієвий |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Комплект монтажний | є |
| Матеріал корпусу | фарбований метал |
| Зворотний клапан | немає |
| Потужність ламп | 1х4 Вт |
| Продуктивність | 380 куб. м/год |
| Пульт керування | Немає |
| Режими роботи | відведення/рециркуляція |
| Розміри (ШхВхГ) | 500 х 100 х 470 мм |
| Таймер | без таймера |
| Тип керування | кнопкове |
| Тип монтажа | на стіну |
| Тип освітлення | LED-лампа |
| Турборежим | немає |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Функція Hob2Hood | немає |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 879,90 ₴









