-16%

Чоловічий подарунковий набір шкіряний гаманець портмоне + поясний ремінь у коробці (VS)
2 500 ₴
2 099 ₴
- В наявності
- Код: 933МГ+1785(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий подарунковий набір шкіряний гаманець портмоне стиль Лакоста + поясний ремінь у коробці Lacoste
Характеристики
Матеріал: Натуральна шкіра;
Коробка входить у вартість;
Висота: 10 см;
Довжина: 12 см;
Товщина: 2,5 см;
Ремень: 3,5х120 см
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 100 г |
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Довжина | 115 мм |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловічий подарунковий набір шкіряний гаманець портмоне стиль Лакоста + поясний ремінь у коробці Lacoste |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 099 ₴








